Odkurzacze przemysłowe

Do pracy na mokro, na sucho oraz piorące i znany na całym świecie System Grizzly

Urządzenia myjąco-suszące - szorowarki

Profesjonalne urządzenia do czyszczenia i szorowania każdej powierzchni, zasilane sieciowo i akumulatorowo, prowadzone i samojezdne

Profesjonalne myjki wysokociśnieniowe

Profesjonalne urządzenia wysokociśnieniowe z funkcją podgrzewania wody, spalinowe oraz zasilane elektrycznie

Zamiatarki przemysłowe - ręczne i samojezdne

Urządzenia produkcji światowego lidera w tej dziedzinie, zasilane bateryjnie i spalinowo, bezpyłowe z systemem odkurzającym

Pianownice i nebulizatory

Ręczne i z możliwością podłączenia pod sprężarkę, doskonałe wszędzie tam, gdzie konieczne jest czyszczenie za pomocą piany

Profesjonalna chemia czyszcząca

Środki chemiczne do utrzymania czystości w każdym sektorze przemysłu, silne koncentraty o bardzo dużej wydajności i skuteczności

Praca w Grizzly Polska

Dlaczego zostać sprzedawcą GRIZZLY - POLSKA?

Przedstawiciel handlowy jest zawodem naprawdę fantastycznym: pozwala osiągnąć znajomości i umiejętności profesjonalne coraz bardziej oczekiwane i wymagane w dniu dzisiejszym od konsumenta.

Przedstawiciel Handlowy jest zawodem dla ludzi niezależnych i samodzielnych. Zawód ten jest specyficzny ponieważ jest dobrą szkołą życia pozwalającą polepszyć stosunki międzyludzkie i zdobyć ważną umiejętność komunikowania z innymi. Są to zalety bardzo znaczące w naszym przedsiębiorstwie dla wszystkich osób sukcesu. Zostając Handlowcem GRIZZLY - POLSKA uzyskacie pewność siebie, większe satysfakcje ekonomiczne i prestiż osobisty.

Jak napisaliśmy w prezentacji na poprzednich stronach, uważamy że najważniejszą częścią GRIZZLY - POLSKA jest człowiek. I dlatego GRIZZLY - POLSKA od zawsze szczególną uwagę poświęca swoim ludziom i to właśnie im udostępnia swoją wielką fachowość. Wiele lat temu zbudowaliśmy olbrzymią strukturę wdrażającą nowych Handlowców i współpracujących z naszymi ekspertami sprzedaży.

Naszym nowym Przedstawicielom Handlowym zapewniamy profesjonalne przeszkolenie aż do czasu, gdy nowy Handlowiec nie będzie gotów do samodzielnego zmierzenia się z własnym zadaniem. Około 95% naszych aktualnych Handlowców pochodzi z różnorodnych sektorów i nie miało nigdy w przeszłości do czynienia ze sprzedażą. Wielu z nich to studenci, którzy zdobywają pierwsze doświadczenia w świecie pracy.

GRIZZLY - POLSKA daje możliwość wszystkim osobom dynamicznym i ujmującym wejść i zostać częścią naszej organizacji pracującej w systemie sprzedaży bezpośredniej. GRIZZLY - POLSKA wybrało system sprzedaży bezpośredniej jako najlepszą metodę z najlepszych dla własnych produktów i swoich handlowców. Wszak to sami klienci docenili ten typ współpracy ponieważ zawsze zostaje utrzymany kontakt bezpośredni pomiędzy producentem a odbiorcą oraz dlatego, że oferujemy klientowi profesjonalną konsultację GRIZZLY - POLSKA.

Możliwości kariery w GRIZZLY - POLSKA są różnorodne: rynek posiada możliwość i chłonność 90% naszego sektora! Co oznacza, że nowy handlowiec ma do swojej dyspozycji niezliczone możliwości pozyskania nowych klientów.

Sektor w którym pracujemy znajduje się w nieustannym rozwoju dlatego rosną wymagania utrzymania czystości i wyglądu własnego miejsca pracy. Wykorzystajcie tę wielką szansę !

Tak Nie
Tak Nie
Tak Nie