Salnet SANO

Salnet SANO

DEZYNFEKUJĄCY PŁYN NA BAZIE ALKOHOLU
– ŚRODEK BEZWONNY GOTOWY DO UŻYCIA

Salnet Sano produkt wysokiej jakości, przeznaczony dla profesjonalistów. Jego formuła pozwala skutecznie usunąć grzyby i bakterie z czyszczonych powierzchni. Silne działanie penetrujące sprawia, ze środek dociera we wszystkie zakamarki, podnosząc efektywność sprzątania i przedłużając efekt dezynfekcji.


Salnet Sano produkt gotowy do użytku, który przy prawidłowym użytkowaniu nie niszczy czyszczonych powierzchni. Dodatek środków nawilżających sprawia, ze środek ma działanie pielęgnujące i ochronne. Jego uniwersalna formuła nadaje się do dezynfekcji wszystkich rodzajów powierzchni. Z tego powodu jest szczególnie
polecany właścicielom małych i dużych przedsiębiorstw, w których jeden uniwersalny i skuteczny produkt zdecydowanie zwiększa wygodę użytkowania. To środek wysokiej klasy, polecany profesjonalistom.


Salnet Sano – właściwości:
• zapewnia długotrwały efekt dezynfekcji,
• jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni,
• posiada duże zdolności penetrujące,
• działa nawilżająco,
• do wszystkich rodzajów powierzchni.


Sposób użycia:
Dezynfektantu do powierzchni Salnet Sano używaj w temperaturze 20°C. Czas dezynfekcji to ok. 15 minut. Po dezynfekcji powierzchni, które maja kontakt z żywnoscia, produkt spłucz czysta woda.