Szorowarka ROLLER

Szorowarka ROLLER

Podstawowe informacje o produkcie:

Jednotarczowe urządzenie ROLLER do czyszczenia (szorowania) każdego rodzaju posadzek o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Przy użyciu odpowiedniej szczotki może zostać zastosowane do prania (czyszczenia) dużych powierzchni wykładzin tekstylnych. Szorowarka służy także do zdejmowania starych wypraw polimerowych. Urządzenie posiada w opcji zbiornik na wodę z dodatkiem odpowiedniego detergentu, który możemy w zależności od potrzeb. Posiada wyjątkowe właściwości szorujące. Jeśli zostanie połączona z odkurzaczem Grizzly, tworzy naprawdę kompletny system pozwalający czyścić gruntownie każde środowisko pracy.
Szorowarką ROLLER doczyszczą Państwo plamy po olejach, smarach, wózkach widłowych, zabrudzone fugi, a płytki znów będą wyglądały jak nowe.
Urządzenie to wyposażone jest w fantastyczny System PLANET DRIVE®. Jest to układ transmitujący z silnika na przekładnie zębate napęd zespolony z układem silnikowym. Zastąpiono tak systemy słabe, delikatne i mniej wytrzymałe. PLANET DRIVE ® jest praktycznie wieczny. Jest rozwiązaniem zapewniającym stabilność i łatwość obsługi. Zdecydowanie mniejszy wysiłek, brak szarpania i mocnych pchnięć, przyjemność pracy, perfekcyjne działanie, znakomitość konstrukcji, wytrzymałość materiałów ROLLER Grizzly z Planet Drive® tworzą z niego urządzenie pozwalające na użytkowanie przez wszystkich.
To urządzenie jest odpowiednie do użytkowania publicznego i przemysłowego (zakłady przemysłowe, urzędy, kościoły, hotele, szpitale, szkoły, ośrodki sportowe, magazyny, piekarnie, cukiernie).

Szczegółowe informacje o produkcie:

ModelROLLER
Max pobór mocy650 W
Szerokość robocza pracy400 (16”)
Obroty szczotki130 rpm
Waga38 kg
Pojemność zbiornika25 l
Certyfikaty