Zamiatarka Przemysłowa Samojezdna GP E70 new, S70 new

Zamiatarka Przemysłowa Samojezdna GP E70 new, S70 new

Podstawowe informacje o produkcie:

GP E70 new, S70 new – ten typ zamiatarki daje możliwość czyszczenia perfekcyjnie i szybko wszelkiego typu dużych powierzchni. Zalecana do zamiatania posadzek wewnętrznych i zewnętrznych w magazynach, halach, parkingach, garażach, obiektach sportowych, podwórkach, wiatach.
Zamiatarka GP E70 new i S70 new ma wbudowany system odkurzający, który zasysa zamiatany brud i umieszcza go w specjalnym zbiorniku. W ten sposób bardzo skutecznie zamiatamy (odkurzamy) miejsca mocno zapylone bez konieczności zraszania zamiatanej powierzchni. Tradycyjne szczotki w zamiatarkach powodują unoszenie się w powietrzu zamiatanego pyłu, co znacznie obniża efektywność zamiatania i sprawia, że zamiatanie trzeba powtórzyć. Podobnie jest, gdy zamiatarka nie posiada systemu odkurzającego. Wówczas zamiatany pył tylko częściowo gromadzi się w przeznaczonym do tego zbiorniku. Wzniecone podczas zamiatania drobinki pyłu unoszą się w powietrzu trafiając z powrotem na posadzkę, a także ściany, lampy, instalacje elektryczne i wentylacyjne, maszyny, wyroby gotowe oraz do płuc sprzątającego. Nasza firma zminimalizowała ten problem.

Zamiatarka posiada boczną szczotkę lub opcjonalnie 2 szczotki, które służą do zamiatania w miejscach trudno dostępnych (przy krawężnikach, ścianach, paletach, maszynach). Przy zamiataniu większych powierzchni szczotkę boczną możemy unieść do góry lub całkowicie odłączyć. Zamiatanie naszymi zamiatarkami odbywa się za pomocą szczotki centralnej znajdującej się pod urządzeniem. Szczotka zabezpieczona jest gumami uszczelniającymi. Pył, który trafi pod zamiatarkę unoszony jest przez szczotkę, a następnie zasysany przez odkurzacz. Zassane powietrze filtrowane jest przez filtry, a zanieczyszczenia wpadają do specjalnego zbiornika. Filtry są „długowieczne” i nie wymagają obsługi serwisowej. Czyszczenie filtrów odbywa się przez uruchomienie wstrząsacza elektrycznego.

Urządzenie posiada odbojniki gumowe, które zapobiegają przypadkowemu uszkodzeniu ścian, maszyn itp. Zamiatarka GP E70 new i S70 new jest bardzo efektywna, skuteczna, prosta w obsłudze, zwrotna. Będzie służyła Państwu bezawaryjnie przez wiele lat. Jeden zakup i żadnych kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie ukształtowana rama o wzmocnionym obrzeżu (perymetr) chroniącym punkty newralgiczne.

Nowoczesny design – stylizacja dopracowana w każdym szczególe nie zaniedbująca komfortu pracy. Podnoszona osłona, dzięki prostej i dobrze skonstruowanej budowie maszyny pozwala na dobry dostęp do wnętrza silnika w celu jego konserwacji. Pojemnik na odpadki (62L) umieszczony na odłączanym, niezależnym wózku, dzięki któremu ułatwione jest przemieszczanie i wyładunek zawartości.

Wyposażenie seryjne urządzenia:

 • Szczotki boczne antyuderzeniowe
 • Dźwignia opuszczenia szczotek umieszczona z boku obsługującego
 • Gumowe odbojniki obrotowe
 • Wygodne położenie pulpitu sterującego
 • Regulowane siedzenie operatora
 • Unoszenie przedniej kurtyny pedałem
 • Intuicyjny hamulec jezdny oraz postojowy
 • Odłączenie odkurzacza
 • Elektryczny wibrator filtrów
 • Sprzęgło obrotowe przy uruchomieniu silnika na zimno (Style S70)
 • Elektroniczna kontrola prędkości (Style E70)
 • Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora (Style E70)
 • Pojemnik na śmieci (62 L)
 • Migacz
 • Licznik godzin
 • Klakson
 • Koła pełne gumowe – superelastyczne
 • Haki do podnoszenia

ODKURZANIE, POWIERZCHNIA FILTRUJĄCA, FILTRY – Te 3 cechy, które pragniemy podkreślić są kwintesencją zamiatarki. Dla nas były one zawsze priorytetem.         GP E70 new/S70 new cechuje duża siła ssąca dzięki wysokiej ilości obrotów wirnika. Godną uwagi jest powierzchnia filtrująca złożona z 6 sztuk wkładów cylindrycznych oraz wibratora elektrycznego skutecznie czyszczącego cylindry.

Szczegółowe informacje o produkcie:

ModelGP E70 new (elektryczna)GP S70 new (spalinowa)
Silnik główny24V 1150WHonda 5,5 HP
Prędkość maksymalna1,72 m/s2,13 m/s
Zdolność pokonywania wzniesień18 %12 %
Zasilanie24 (4x6V lub 2x12V )benzyna
Napędtylniprzedni
Zbiornik na odpady62 l62 l
Wydajność6200 m2/h8200 m2/h
Wymagane miejsce do nawrotu1450 mm1450 mm
Czyszczenie filtrówelektryczneelektryczne
Szerokość zamiatania bez szczotek bocznych700 mm700 mm
Szerokość zamiatania z 1 szczotką boczną920 mm920 mm
Szerokość zamiatania z 2 szczotkami bocznymi1150 mm1150 mm
Wymiary urządzenia1430/910/1140 H/mm1430/910/1140 H/mm
Waga300 kg300 kg
Certyfikaty